2012.01.01

10 01 2012

Paskutinę metų dieną gavau pasiūlymą – naują metų dieną pradėti buriavimu. Tokio pasiūlymo nebuvo kaip ir atsisakyti, o kai dar tokie orai.  2012.01.01 mes jau Kauno Žuvėdros jachtklubo teritorijoje.  Įlankoje užtrauktas ledukas.  Ant kranto laukia laivelis – atviras šverbotas Lazer16. Pradžiai gavom seną medinę valtį karia panaudojom kaip ledlaužį, ledukas nestoras iki 1 cm. Todėl apie 80 metrų kelio prasilaužiam nesunkiai.  Nusileidžiam laivelį į vandenį ir užsikure matoriuką nubirbinam iš ilankos. Gaila, bet pasirodo nepirmieji išplaukėm. Sutinkam bežvejojančią  šeimynėlę Kauno mariose. Pasirodo ne vieni mes tokie pakvaišę. Pasikeliam bures ir ramiai 3,5-4 mazgo buriuojam. Oras geras, pučia bakštagas, nešalta, net pirštinių nereikia.  Nuburiuojam iki meilės įlankos, įlankoje irgi ledukas. Sustojam su nuotykiais ant seklumos.Bet kadangi šverbotas tai mums problemų nesukuria. Ant kranto lašinukai su svogunu, arbata. Ir buriuojam atgal. Temsta anksti, saulė pradingo, jau ir šaltoka pradeda darytis. Psirodo vienų slidininko koinių guminiuose mažoka.  Ištraukiam laivelį ant kranto. Susideliojam bures daiktus ir namo.  Skaitau gerai metu pradžia prasidėjo. Nuplaukta apie 8 jm. Kaip pradžiai ir tokiu metu skaitau visai gerai. Jai vanduo neužlas manau reikės vel pakartoti.

Giedrius, Kaunas

S/y Justė

Reklama

Veiksmai

Information

3 responses

10 01 2012
Deivis

Kaip ten sakoma. . . Kaip pradėsi naujus metus taip bus ir visus tuos metus. Taigi pradžia labai gera, linkiu kad šie metai būtų malonių pasiplaukiojimų kupini.

P.S. nuotraukos iš praeito post’o gražios ir matosi kai kurios ne iš Lietuvos krantų. Būtų smagų apie jas paskaityti nors trumpus komentarus.

Gerų metų…

12 01 2012
Giedrius

parašiau trumpus komentarus.

10 01 2012
Nauticalis

Reiktų rašyti ne jm, o mm (marių mylios). 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s
%d bloggers like this: