“Netrukdyk laivui plaukti kol jis plaukia“

22 05 2011

“Netrukdyk laivui plaukti kol jis plaukia“ taip pasakė kapitonas Rimtautas, kai prieš metus šnekėjausi su juo laivo remonto klausimais. Pas mane ši taisyklė negalioja, nes vis atrandu ka dar norėčiau padaryti ar pakeisti. Panašu, kad šį menesį mūsu laivui sezonas dar neprasidės. Taip galima ir visa sezona prasikrapštyti prie laivo. Birželio antroi pusei leisiu laiva į vandenį nesvarbu kiek jau bus darbų nepadarytų. Nors aš pats jai kokie nenumatyti atvėjai nesumaišys sezoną pradesiu manau kitą savaitę.
Kas dėl darbų, tai kambuzo darbai jau įpusėti ir bus pratesti ant vandens. Atradau kad pertvara skirianti variklio skyrių nuo kajutės nepritvirtinta prie korpuso per visą perimterą, teks priklijuoti. Iš dalies blogai, bet iškitos pusės gerai. Nes už jos yra giko šoto bėgelis prisuktas medvaržčiais, dabar galėsiu prieiti prie jo ir prisukti varžtais, o paskui jau pertvara pritvirtinti prie korpuso. Pradėtas ruošti laivo dugnas dažymui antifulingu. Vienu žodžiu darbai po truputi juda į priekį.

Reklama

Veiksmai

Information

One response

23 05 2011
Deivis

Tuoj ir vasara baigsis… Juk nebaigti darbai viduj tikrai nei kiek netrukdo plaukti, gal tik nepatogumas šioks toks. Bet juk šioje situacijoje galima truputi pakentėti. O pabaigsi darbus kai turėsi laiko ar noro :). Ir negailėk savo darbų proceso eigos foto. Visai smagu apžvelgti progresą… Linkėjimai kaip galima greičiau susitvarkyti…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s
%d bloggers like this: