Rugsėjis. telefonų skandinimo metas

14 10 2010

     Buriavimo sezonas kaip ir artėja į pabaigą. Nors kaip vienas kapitonas sako – “sezonas baigiasi tada kai užšala vanduo“. Rugsėjis plaukiojimo prasme buvo geras. Na neskaitant paskandintų telefonų. Bet apie tai šiek tiek vėliau. Palyginus su vasara buvo daug vėjo, tai ir smagaus plaukimo. Pasiekėm su savo laiveliu Kauno mariose savo greičio rekordą, tai yra visus 6 mazgus pagal GPS. Tai praktiškai maksimalus teorinis šio laivo greitis.
   Pirmą kart klausėmes koncerto iš jachtos. Vieną savaitgalį jachtklube vyko buriavimo šventė . Po kurios buvo Gyčio Paškevičiaus koncertas. Ta proga savaitgalį praleidom jachtoi. Dieną išplaukėm pasiplaukiot. Tiek daug visokiausiu laivėlių Kauno mariose dar turbūt nebuvau matęs. Tada beplaukiojant ir paskandinau pirmą telefoną. Tiesiog pamiršau išimti iš kišenės. Beplaukiant kažkodėl sugalvojau persisvert per bortą ir kažką apžiurėti, tada ir telefonas išslydo iš kišenės.
   Pažiurėję į besivaržančius buriuotojus ir pasiplaukioję. Gryžom į jachtklubą. Vakarą praleidom jachtoi besiklausant koncerto ir gurkšnojant alų bei vyną. Nakvojom jachtoi. Visai smagu buvo ryte atsikelti ir pusryčiauti laive. Kitamet reikės dažniau tai daryti.
   Praėjusį rugsėjo savaitgalį vėl buriavom. Buvo paskandinti dar du telefonai. Ši kartą jie buvo sudėti į neperšlampantį dėkla ir kabėjo ant kaklo. Nuėjus nuleisti genujos. Kažkokiu tai budu, o gal ir užkabinau kažkaip beleidžiant burę. Ant kaklo liko tik dirželis nuo dėklo, o aš vėl stebejau begrimstačius telefonus :).    Gal ir sutapimas, o gal tik save noriu paguosti, bet jau prieš paskandinant pirmajį savo telefona, Buvau pradėjas jieškotis sau naujo. Visgi nemažai jie man jau buvo atitarnavę.

  Dar buvo įgauta naujos patirties švartuojantis. Švartavomės kaip visada, bet gavosi ne taip kaip visada. Procedura visa laika buna daug maž tokia pati. Iš lėto įplaukiam į savo vietą. Žmona pagauna su kobiniu švartovą einanti nuo bujos iki tiltelio ir paduoda ją man. Tada nueina į priekį ir jachtai priplaukus prie tiltelio išlipa ir palaiko jachta už relingų priekinių, bei uždeda priekinius švartovus. Tik šį karta nesigavo taip kaip visada.  Marių vanduo buvo nuleista nemažai, gal apie metrą. Todėl išlipus ant tiltėlio jachots priekinis relingas atsirado gana žemai ir gavosi sunku jį pasiekti iš karto. Šoninis vėjas buvo nemžas ir jachta nusisuko i šoną, gerai kad kaimynai buvo išplaukę. Tai tik pasisukiojau prie tiltelio ir su švartovu prisitraukiau priekį. Taigi kita kartą lipant iš jachtos patartiną išlipti kartu su švartovu pritvirtintu prie jachtos. Gaila, bet jau buriavmo sezonas kaip ir artėja į pabaigą.

dar kelatas foto

Reklama

Veiksmai

Information

5 responses

15 10 2010
Nauticalis

Tai nesigailėk, kad sezonas baigiasi – telefonų mažiau paskandinsi! 🙂

15 10 2010
Giedrius

tai dar bus siemet kelios progos manau :D,

15 10 2010
audrius

Pavydžiu – man jau irgi seniai laikas atsinaujinti, bet kad telefonas nei genda nei į vandenį iškrenta…. 🙂

15 10 2010
Giedrius

tai galiu padeti :D, praktikos jau yra

8 11 2010

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s
%d bloggers like this: