70

1 04 2010

70-punktų, sudariau tokio ilgio reikalingų atlikti darbų sąrašą jachtai. Ne visi jie būtini ir reikalingi. Bet yra noras tobulinti ir perdarinėti jachta pagal savo poreikius. Iš jų 15 punktu yra reikalingi atlikti, dar prieš nuleidžiant jachta į vandenį. O visus kitus galima atlikti ir buriavimo sezono metu. Aišku galbut vėliau perdarinėjant ir tobulinant atsiras naujų ar pasirodys kad esami nereikalingi. Na žiurėsim kaip čia man seksis juos įgivendint.

G.Z

Reklama

Veiksmai

Information

4 responses

1 04 2010
Rokas Arbušis

70 tai nemenkai. “Samsas“, o tai labiau sportinė jachta ir jie medalių nori, ir tai tik 40 punktų susirašė.
kantrybės darbuose. ir pinigų 🙂

1 04 2010
Giedrius

tai čia nera visi butini ir reikalingi, tiesiog atsisedau ir rasiau pirmiausia ka butinai reikia daryti gavosi 15, na dar plius minus keli. O paskui tiesiog ka kas nera butina, bet visai noretusi patobulinti ar pakeisti, šeip be jų galima butu plaukioti ir nesukti smegenu 🙂 . Apie sportus pakolkas negalvoju. Gal kokioi regatoi ir idomumo delei pabandysiu sudalyvauti. Bet reiktu pasiimti i ekipaza ka nors jau dalyvavusi, kad negrybauti pirma karta :). O ir seip dar praktikos reikia semtis ir semtis.

9 04 2010
audrius

Na, iš praktikos galiu pasakyti, kad kai laivas ant vandens (nebūtinų) darbų sąrašo trumpėjimas sustoja…. Kažkaip net jei ir neplauki, laive užliūliuoja ramybė ir tinginystė, išsitiesi kokpite su kokiu žurnalu ir kokie ten darbai 🙂 Sėkmės ruošiantis sezonui!

25 04 2010
Nauticalis

Aš tai pasakysiu, kad darbų sąrašas, papuolus ant vandens, ne mažėja, o tiesiog kasdien ilgėja ir ilgėja… Ir paskui darai tik tai, kas tikrai būtina. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s
%d bloggers like this: