Jactos pirkimo istorija

10 09 2009

Įžanga

Taigi pernai rudenį buvo galutinai apsipresta pirkti nedidelę šeimyninę jachta. Po kelių mėnesių pajieškos Švedijos ir Olandijos internetiniuose skelbimų puslapiuose. Prieš pat naujus metus buvo rasta mums tinkama jachta Olandijoje. Jachta buvo parduodama aukcionu budu. Po kelių mano siūlymų kaina daugiau nebuvo pakelta.
Sausio mėnesį draugas (dirbantis Olandijoje) nuvažiavo apžiurejo jachta, ir padarė daug foto. Toliau buvo sumokėtas užstatas ir beliko jachtą parsigabenti į Lietuvą. Buvo svarstoma ar plukdyti, ar vežtis su priekaba.
Geguzės menesį atėja laikas, kai reikėjo jachta pasiimti. Tačiau taip gavosi, kad kapitonas su kuoriuo derinau plukdyma išplaukė ir žadėjo gryžti tik birželio viduryje. Taip parplukdymas nusikėle tolimesniam laikotarpiui. Biržėį dar buvo svarstomas kitas variantas parsivežti jachta su priekaba. Bet vieni vežėjai užsiprasė gana daug. O kiti išsigando, kad jachta perdidelė vežti su priekaba. Taip viskas nusikėle į liepos mėnesį.
Ir pagaliau liepos 8 diena susikraunam daigtus, ir liepos 9 diena apie pusiaudieni pajudam link Šakių. Kodėl link šakių? O dėlto, kad ten reikia dar pasiimti gelbėjimosi plaustą, dėl visa ko kagližinoti kas nutiks kelionėje. O toliau judam link Lenkijos sienos. Kelionės mašina aprašti manau neverta. Liepos 10 dieną mes jau Olandijoje. Miestelyje Aalsmeer.
Sustinkam su jachtos saviniku apžiurim jachtą. Pastatom jachtos stiebą. Aš dar paklausiu kapitono ar parplauksim su šita jachta. Gaves jo patvirtinmą moku pinigus ir jachta jau mano. Tada susikraunam daigtus, užsipildom baką dyzelio ir 2009.07.10 dieną 22:15 val. išplaukiam iš jachtklubo.
Vėliau šiektiek aprašysiu pačią kelionę.

Reklama

Veiksmai

Information

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s
%d bloggers like this: